ULUKOM MENU
English Türkçe

Duyuru Tarihi: 18/03/2020 14:00

Evden Çalışma Duyurusu

Değerli Müşterimiz,

Ülkemizin içinde bulunduğu olağanüstü koşullardan dolayı, biz de şirket olarak hem çalışanlarımızın sağlığını korumak, hem de ülkemizde ve dünyada uygulanan sosyal mesafe politikasına katkı sağlamak için 19 Mart Perşembe günü itibariyle evden çalışma kararı almış durumdayız. Bu durum sizlere karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmemize engel olmayacak olup, teknolojik altyapımızı kullanarak sizlere aynı hizmetleri vermeyi sürdüreceğiz.

Yazılım destek direk telefonları (0212 329 82 86 pbx) destek ekibinin evlerinde kullandığı telefonlarına yönlendirilmiş olup, Ulukom yazılım uzak bağlantı desteğimiz aynı şekilde devam etmektedir. Yazılım eğitim hizmetleri ise bu süre zarfında web üzerinden (Skype, Teamviewer) verilecektir. yazilimdestek@ulukom.com.tr ‘ye atacağınız mailler tüm yazılım destek ekibi tarafından görülmekte ve cevaplanmaktadır.

Donanım destek (teknik servis) telefonları (0216 680 35 35 pbx, anons ardından önce departmanlar için 2’yi, ardından teknik servis için 3’ü tuşlayarak) teknik destek ekibinin evlerinde kullandığı telefonlarına yönlendirilmiş olup, Ulukom teknik servis uzak bağlantı desteğimiz aynı şekilde devam etmektedir. Gezici servislerimiz sadece çok acil olan bilgisayar arızalarına müdahele edeceklerdir. teknikservis@ulukom.com.tr ‘ye atacağınız mailler tüm teknik servis ekibi tarafından görülmekte ve cevaplanmaktadır.

Bu günlerin en kısa sürede geride kalacağına inanıyor, sağlıklı ve huzurlu günler diliyoruz.

Ulukom Bilgisayar A.Ş.

Mesajınız göneriliyor. Lütfen bekleyiniz.
Mesajınızı aldık, ekibimiz kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. İlginize teşekkür ederiz.
Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen hataları düzeltiniz veya daha sonra tekrar deneyiniz.